Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Разград, Орел
76 500 €
149 621.00 лв.

(1 319 €, 2 579.74 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:01 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 239 пъти.
Площ:
58 m2
Етаж:
8-ми от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

КОМУНИКАТИВНА ЛОКАЦИЯ!!! СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ!!! КЛИМАТИК!!!

AURA Properties предлага на Вашето внимание 2-стаен обзаведен апартамент, находящ се в жк.'Орел'- град Разград. Жилището се намира на 8-ми етаж и е с площ от 58кв.м. Апартаментът има следното разпределение: входно антре, просторна всекидневна, спалня, отделна кухня с трапезария и баня с тоалетна. Имотът е със сменена дограма, ВИК и ел.инсталация и се отоплява на климатик. Към апартамента има и прилежащо избено помещение.
референтен номер: 1721
телефонен номер: 089 8925 123
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0898925123
Агенция:
ЕВОЛЮТ - ХП
0898925123
ЕВОЛЮТ - ХП logo
В imot.bg от 2024 г.
evoluthp.imot.bg
Адрес:
област Разград, гр. Разград, ул.Севрен Булевард, вх.Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Разград, Орел
Обява: 1b177555302409244

76 500 €
149 621.00 лв.
История на цената
(1 319 €, 2 579.74 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Разград, Орел

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност